Gizlilik Sözleşmesi

Kuzzum.com , müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için üyelik esnasında veya sonradan verdiğiniz isim, soyadı, yaş, ilgi alanları, adres, e-posta vb. bazı bilgilerinizi Kuzzum.com sunucularında tutmaktadır. Kuzzum.com sunucularında toplanan bu bilgiler dönemsel olarak yapılan kampanya çalışmalarında, müşteri profillerine yönelik özel olarak yapılan promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri sınıflandırma çalışmalarında sadece Kuzzum.com tarafından yönetilmekte ve kullanılmaktadır..

Kuzzum.com , üye olurken verdiğiniz kişisel bilgilerinizi sizin haberiniz olmaksızın ya da aksi bir talimatı olmaksızın üçüncü şahıslarla paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamakla yükümlüdür.

Ancak ödeme ile ilgili şikayet ve sorunların çözümü konularında Kuzzum.com , ödeme altyapısı hizmeti aldığı firma ya da firmalara müşteri bilgilerini verebilir. Müşteri, bilgilerinin bu amaç için kullanılması adına her türlü onayı verdiğini kabul eder.

Kuzzum.com üye formlarının istediği kişisel bilgilerin ve e-posta adreslerinin haricinde site kullanımı esnasında ziyaretçinin izlediği, hareket ve kullanım alışkanlığı tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel hiçbir bilgiyi içermeyen bu istatistikler siz müşterilerimizin sitemizi daha rahat, keyifli ve ayrıcalıklı kullanabilmeniz için iş ve proje ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Kuzzum.com müşteri bilgileri ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlülükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. (Örn:Banka kredi kartı suçları, adliyeler, polis karakolları gibi resmi yerlere resmi bir talep yazısı karşılığında.) Kuzzum.com müşterilerinin sisteme girdiği bilgileri sadece girişi yapan müşteri ulaşabilmekte ve yine gerekli bilgileri sadece sisteme girişi yapan müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşabilmesi ya da bu bilgileri değiştirebilmesi mümkün değildir.

Kuzzum.com sistemin işlemesi için aldığı altyapı hizmetlerinin (ödeme altyapısı hizmeti gibi) sunucularının yurtdışında olması durumunda Müşteri, kullanıcı bilgilerinin bu sunucularda saklanması ve yurtdışına çıkarılmasını kabul eder.

Kuzzum.com ödeme sayfasında istenilen kredi kartı bilgileriniz, Kuzzum.com sitesinden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst ve özel seviyede tutmak amacıyla Kuzzum.com alt yapısında veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamakta ve saklanmamaktadır. (Visa ve Master Card yasaları gereği bu bilgileri saklamak yasa dışıdır.) Kredi kartı ödemesine yönelik tüm işlemler Kuzzum.com ödeme sayfası ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında Comodo tarafından doğrulanmış 128 bit Ev tipi SSL Şifremele yöntemi ile gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Herhangi bir zamanda günlük e-posta listesinden çıkmak isterseniz, e-postaların alt kısmında bulunan “E-bulten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak tek tık ile listeden çıkabilirsiniz.

Kuzzum.com irtibat bilgileri:
KUZZUM TAKİP SİSTEMLERİ AŞ
Adres: Eğitim mah, Adım sokak, Royal Center, No:17 K4 Hasanpaşa
Kadıköy İSTANBUL