Alzigo Alzheimer Takip Sistemi

Alzigo Alzheimer Takip Sistemi, yanınızda değilken alzheimer'lı yaşlı yakınınızla konuşmanızı ve onun nerede olduğunu görmenizi sağlayan dünyanın en küçük GPS takip sistemidir. Yıllar süren ar-ge ve onlarca prototipten sonra tasarım ve teknoloji açısından mükemmel bir ürün geliştirdik.

Bu harika ürün, alzheimer'lılara özel tasarlandı ve yaklaşık 50 saatlik pil ömrüne sahip.

Alzigo Alzheimer Takip Cihazı, GPS uyduları yardımıyla takip etmek istediğiniz alzheimer'lı yaşlı yakınınızın nerede olduğunu sürekli olarak size bildiriyor. Yaşlı yakınınızı bilgisayarınız, Iphone'unuz veya Android telefonunuz yardımıyla Alzigo uygulamaları üzerinde izleyebiliyorsunuz.

Telefonla Konuşma

Alzigo Yaşlı Takip Sistemi, yaşlı yakınınıza telefon ile ulaşabilmenizi sağlar. Cihazın içinde bulunan GSM SIM kartı sayesinde alzheimer'lı yaşlı yakınınızı telefonla arayabilirsiniz. Ayrıca alzheimer takip cihazının üzerinde bulunan iki düğme sayesinde yaşlı yakınınız, tanımlanmış 2 GSM numarasını istediği zaman arayabilir.

Yaşlı Takip Cihazı Telefonla Konuşma
Yaşlı Alzheimer'lı Takip Cihazı
Konum Takibi

Alzigo alzheimer takip cihazı, GPS ve GSM teknolojilerini kullanarak bilgisayarınızla, android telefonunuzla, tabletinizle veya iphone/ipad'inizle alzheimer'lı yaşlı yakınınızın nerede olduğunu harita üzerinde izleyebilir, geçmişte nerelerde gezmiş görebilirsiniz.

Acil Durum

Acil bir durumda, alzheimer'lı yaşlı yakınınız SOS düğmesini 3 saniye basılı tutabilir ve "Acil Durum Modu" devreye girer. Bu durumda ALZİGO Alzheimer takip cihazı, birincil kayıtlı numarayı arar. Eğer cevap yoksa, ALZİGO, her iki kayıtlı numarayı, ulaşana kadar ikişer kez arar.

Yaşlı Alzheimer'lı Takip Cihazı
Alzheimer Takip Cihazı Güvenli Bölge
Güvenli Bölge

ALZİGO Alzheimer Takip Sistemi uygulamasının akıllı bölge kontrolü özelliğini kullanarak güvenli bölge tanımlayabilirsiniz. Böylece alzheimer'lı yaşlı yakınınız, güvenli bölgeye girince veya çıkınca ALZİGO akıllı telefon uygulamamız tarafından haberdar edilebilirsiniz.

Akıllı Telefon, Tablet ve Bilgisayar Uygulamaları
Dünyanın en küçük, GSM ve GPS teknolojileri ile çalışan alzheimer takip cihazını ürettik. Yıllar süren Ar-Ge ve onlarca prototipten sonra, tasarım ve teknoloji açısından mükemmel bir ürün geliştirdik.
Yapmanız gereken ALZİGO uygulamasını mobil cihazınıza indirmek (Appstore’dan ya da Google Play’den). Şifre ve kullanıcı adınızı girmek ve uygulama içinde harita üzerinden alzheimer'lı yaşlı yakınınızı GPS yardımıyla izlemek.
Tamamen firmamız yazılım ekibi tarafından geliştirilen yazılım ve arabirimler sayesinde 2 metreye varan GPS konum hassasiyetiyle alzheimer'lı yaşlı yakınınızın nerede olduğunu, nereye gittiğini, hızını, konum bilgilerini hem canlı öğrenebilirsiniz hem de geçmişe dönük ( 12 ay geriye dönük) nerede olduğunu bilebilirsiniz.
Veri gönderme sıklığı, alzheimer'lı yaşlı yakınınızın sesli iletişime geçecek 2 adet telefon numarasının ayarlanması gibi tüm ayarlamaları kendiniz, çok basit bir şekilde bu uygulamalar vasıtasıyla yapabileceksiniz.
Tüm bu uygulamalar, yazılım ve arabirim kullanımları ALZİGO müşterilerine paket içine dahil olarak verilmektedir.
Why to choose us
Canlı

ALZİGO uygulamasını çalıştırdıktan ve kullanıcı adı parolanızla giriş yaptıktan sonra başka bir şey yapmanıza gerek kalmadan alzheimer'lı yaşlı yakınınızı harita üzerinden canlı olarak takip edebileceksiniz. Alzheimer'lı yaşlı yakınınız hareket halindeyse, hızını da görme şansınız var.

Alzheimer Takip Cihazı Canlı
Alzheimer Takip Cihazı Geçmiş
Geçmiş

ALZİGO size, alzheimer'lı yaşlı yakınınızın 3 saat önce, dün ya da geçen hafta gibi geçmişe dönük nerelere gittiğini, hızlarıyla beraber öğrenme şansı da tanıyor. Yapmanız gereken ‘Geçmiş’’ düğmesini tıklamak ve zaman aralığı bilgilerini girmek. Hepsi bu. Karşınıza çıkan yeni ekran size, girmiş olduğunuz zaman diliminde cihazınızla ilgili konum ve hız bilgilerini sunuyor olacak. Konum bilgileri GPS veya LBS aracılığıyla tespit edilmiş olabilir.

Ayarlar

ALZİGO Yaşlı Takip Cihazının 1 ve 2 nolu düğmelerine birer GSM numarası atayabilir ve bu iki GSM numarasının cihazla sesli iletişim yapmasını sağlayabilirsiniz. ALZİGO uygulamasında ‘’Ayarlar’’ düğmesini tıklayınız. Karşınıza çıkan penceredeki SOS1 alanına yazacağınız GSM numarası 1 nolu düğmeye, SOS2 alanına yazacağınız GSM numarası da 2 nolu düğmeye atama yapacaktır. Kaydet düğmesine basarak işlemlerinizi kaydedin. Bu ayarlamaların yapılmasıyla Alzigo Yaşlı Takip Cihazı artık sadece bu GSM numaralarıyla sesli GSM görüşmesi yapacak ve sadece bu iki numaradan gelen aramaları kabul edecektir.

Alzheimer Takip Cihazı Geçmiş